| RoxyBaby98 a întrebat:

Deci... un baiat din alta clasa,( e mai mare ca si mine cu 2 ani ) ma enerveaza la culme, si isi bate joc de mine, ce pot intelege prin asta? P. S. Eu am inceput.

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Avand in vedere ca tu ai inceput, era cam logic sa isi bata si el joc de tine. Stii vorba aceea : Roata se intoarce. Spune-i ca iti ceri scuze ca te-ai comportat urat cu el si sa inceteze

| negru30 a răspuns:

Daca tu ai inceput cere-i iertare - nu-ti cad gradele - daca nu vrei iti meriti soarta

| wintermee11 a răspuns:

Iesiti impreuna, iti place tipu'. Numai bine.

| RoxyBaby98 explică:

P.S.(x2) Nu vreau sa imi cer scuze big grin