| AnonymusALLgame a întrebat:

Am o intrebare am facut parteneriat cu youtube si am fost acceptat si am videoclipurile la valorificare problema este ca nu stiu cum sa fac sa imi scot bani de pe ele. Cine poate sa imi zica cum se face sa scoti bani. Am incercat cu google AdSense si am fost respins pentru ca pe contul de google am doar 14 ani cum sa fac sa imi schimb data nasteri?

3 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Banii se fac din vizualizari/reclame. Nu stiu daca esti minor care este procedura, dar vezi ca scrie acolo inainte sa iti faci cont ai toate detaliile.

| AnonymusALLgame explică (pentru charleslouboutin):

Contul il am facut si am si ceva view am fost acceptat dar unde bag datele de cont pentru imi trimite bani?

| AlePanda a răspuns:

De schimbat varsta la conturile google, nu stiu.Dar ar trebui sa iti faci cont PayPal ca sa primesti baniiwinking