| Benghazini a întrebat:

Este o camera fara ferestre, fara nimic in ea, cu apa pana la glezne, si un om este spanzurat de tavan. CUM SA SPANZURAT OMUL? FUNDA Care stie!

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

S-a urcat pe un bloc de gheata, si-a pus streangul de gat si a asteptat sa se topeasca gheata! De aceea este apa pe jos.Trebuia sa specifici ca nu era nici un scaun sau altceva pe care sa se fi urcat ca sa-si puna funia de gat! Ca acesta este misterul! Cum s-a urcat si pe ce?

1 răspuns:
| Ecou a răspuns:

Pai cum se spanzura. franghia dupa gat si trasc. thinking