| anonim_4396 a întrebat:

Este prea tarziu sa ma duc la atletism la varsta de 15 ani?
Imi place foarte mult atletismul si eu chiar sunt bun la viteza.Ma ajuta si foarte mult inaltimea..am picioarele mai lungi..si am mai facut ceva sporturi insa diferite de atletism.

6 răspunsuri:
| gabitza05 a răspuns:

Buna!

E putin cam tarziu dar totusi nu cred ca e imposibil. Du-te la un club sportiv si vorbeste cu cei de acolo... daca vor arata-le de ce esti in stare.lupta pentru ceea ce iti dorestiwinking

Mult succes happy

Răspuns utilizator avertizat
| Fuxy a răspuns:

Eu am mers la atletism cand aveam 12 ani si nu mai vreau! Trebuia sa depun mai mult efort decat ma asteptam eu. Dar poti cauta un profesor care lucreaza doar in timpul liber si pe urma daca esti bun si iti place sa te duci la unul mai bun. Eu nu cred ca e tarziu. Eu aveam colegi incepatori ca mine care aveau 15 ani, dar daca vrei sa faci performante sa mergi la olimpiade sau concursuri mondiale trebuie sa muncesti mult pentru varsta la care ai inceput.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, ar fi un pic tarziu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e adevarat si eu tot la 15 ani am inceput sa fac de performanta si ma descurc bine

| byanca_4814 a răspuns:

Nu este tarziu deloc o sa ai ceva de muncit dar daca iti doresti cu adevarat vei reusii nu uita sa iti alegi un antrenor bun si sa ai grija sa nu te forteze si eu fac atletism si daca vrei mai multe sfaturi ti le pot da poti sa iti dai add : byanca_andreea03 happy