| Anesiss a întrebat:

ESte rau ca nu m-am spovedit pentru ca nu am incredere in preotul care este la noi in sat?

Răspuns Câştigător
| Diddy a răspuns:

Oare de ce nu ai incredere?raised eyebrows
Preotii nu au voie sa spuna pacatele tale altor persoane!
Nu este asa rau ca nu te`ai spovedit, poti merge alta data, este rau ca nu ai incredere in acel preot!
Pentru datile viitoare, incearca sa mergi la alt preot daca iti e asa antipatic, dar eu iti recomand totusi sa ai incredere in acela de la voi din sat, pentru ca nu are dreptul sa te judece pentru ce ai facut tu, el pentru asta este pus, asculta zilnic zeci de pacate, n`o sa i se puna pata fix pe tine sa ti le retina sau stiu eu ce... laughing
Paste fericit! love struck

1 răspuns:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna
Eu cred ca dimpotriva tu te temi sa te spovedesti... ceva aiurea.Nu te temeoh go onla spovedanie nu este ceva iesit din comun...si eu spuneam,, oare cum o sa fie''si cand am vazut am ramas uimita cat de simplu estehee hee.

pa, pa