| bettynutzza a întrebat:

Este un program care se numeste control de la distanta, iar persoana care il are poate sa intre in pc oricui, fara ca acesta sa stie... exista vreun antivirus sau program care sa impiedice acest program "control de la distanta"? ...adica sa nu poata intra in pc meu nimeni cu orice program ar folosi...

3 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Firewall.
Dar cine te-a speriat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti proteja adresa de mess cauta ca exista protectii.

| Alex_Alexutsu_1992 a răspuns:

Salut am gasit eu un program foarte bun este testat de mine si functioneaza perfect ai download aici si intructiuni de instalare in arhiva:) http://www.gir lshare.ro/32362 817.3 cred ca te-am ajutat:). legati voi linkul pentru ca TPU nu-mi da voie, salut:)