| Lovelyly a întrebat:

Am si eu o problema. am primit ieri un filmulet de la un amic si azi am aflat ca era un fel de program control la distanta parca se numea.si nu vreau sa intre in calculatorul meu. cum pot sa'l scot? sa fac ceva ca sa nu mai poata intra. Va rog. Acel fisier l-am sters. Funditaa repede.

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Singura solutie este sa-ti reinstalezi windows-ul, iar data viitoare nu mai accepta orice fisier de la oricine. thinking
Succes! happy