PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Stie cineva daca exista vreun program care sa poata selecta si grupa cronologic mailurile de la un anumit expeditor, intr-un folder cu numele respectiv?! Daca da, de unde se poate lua si cum se numeste?! Daca nu, exista ceva aproximativ similar?!

Va multumesc!

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Gmail are o chestie cu mesaje prioritare
Trebuie sa selectezi tu ce si cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista direct in mailul pe care-l foloseste fiecare
cred ca sunt putine exceptii ca serviciul de mail utilizat sa nu aiba aceasta facilitate
te referi la faptul ca ai vrea sa ai mailurile clasificate si stocate pe harddiscul tau la PC sau in serviciul de mail? nu imi dau seama daca e vorba de mail, la ce mail apelezi tu?!
o zi buna