| DarkGirl a întrebat:

Este vorba sa ma angajez la un club nou playstation e non stop deschis, e ceva de jocuri, credeti ca vor fi barbati acolo si vor fi mereu scandaluri si nu merita sau sa incerc?

1 răspuns:
| beiibiiy a răspuns:

Eu cred ca nu merita. dar acum tu alegi.si eu am vrut sa ma angajez intr-un club dar o prietena mi-a explict cum sta treaba si m-am razgandit.pana la urma e alegerea ta:*. poti macar sa incerci sa vezi cum merg lucrurile si daca nu iti place nu te mai duci.succes!