| roxyema a întrebat:

Este vreo profa de romana pe aici?big grin am mare nevoie de ajutorbig grin

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Care-i problema? Sunt profa de romana, dar, sa stii ca teme nu fac.

6 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Ei, hai, spune-ne despre ce este vorba. Poate reusim sa te ajutam. Daca ai numai zece la romana inseamna ca problema e serioasa. S-o auzim.

| Hmmmm a răspuns:

Nu sunt profa d romana dar daca ai ceva ce nu intelegi din materia din clasele 5-10 te ajut cu cea mai mare placere.imi trim un mesaj privat cu nelamurirea p care o ai si eu o sa incerc sa te ajut cu cea mai mare placere.

| pitikaaa a răspuns:

Nu sunt profa dar ma pricep la romana

| raisssa a răspuns:

Te ajut eu, nu am diploma, dar am studiat destullaughing

| roxyema explică:

Imi pare rau dar nu am nevoie de ajutor la teme si ca sa stiti am numai 3 de 10 la romana si ma descurc fff bine cu scoala numai ca nu am inteles ceva atata tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profa TA de romana ti-ar pune nota 3 daca ar vedea cum ai scris.
Un pic mai mult respect pentru cineva care a invatat mai mult decat tine, pentru ca nu te tragi de sireturi cu "profa".
Poate gasesti pe cineva dispus sa te ajute cu temele, in timp ce tu stai eventual la "vrajeala" pe mess, dar la cei sapte ani de acasa, esti in pericol de corigenta.