| Markusfrtt a întrebat:

Esti bun esti luat de prost. Mare dreptate, nu?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde cu cine, am fost bun cu oameni buni si ma iau drept figura laughing

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Asa este, dar sa nu uitam ca, cei care gandesc inainte de a deschide gura, poate sa faca diferenta si sa realizeze binele facut!
Eu asa gandesc...nu ca eu nu as fi luat-o pe " cocoasa" ...tocmai de la cei care ii credeam ca imi sunt rude de sange si nu m-ar trada.
Asta e.
In ziua de azi, trebuie sa ai mare grija pe cine ajuti/pe cine primesti in casa si tot asa.
O seara bunahappy

| RAY a răspuns:

Esti luat de fraier, toti profita de bunatatea ta e de cate ori am patit-o, omul nu aprecieaza omul bun isi bate joc de el

| Fatamuntilor a răspuns:

Asa este am patit-o de mai multe ori.
Am ramas dezamagita si mi-a ranit sufletul!

| Markusfrtt explică (pentru Fatamuntilor):

Exact la fel am patit si eu, si nu odata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

doar atunci când ești bun cu persoanele greșite. nu zice nimeni că nu trebuie să fii bun, doar că și bunătatea are o limită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa se faca un imn dupa vorbele astea ca mare adevar mai spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte mare dreptate.

| iwanttodestroytheworld a răspuns:

Nu neaparat...