| wannabe a întrebat:

Esti fericit? Dar multumit de viata ta?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Chiar daca ar fi fost visul meu sa fiu jucator de tenis, pot spune ca sunt multumit cu statutul de student pe care-l am acum. Nu m-ar ajuta cu nimic daca as fi nefericit. Sunt sanatos, am o situatie financiara ok, pot sa spun ca sunt multumit de viata mea.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| RAY a răspuns:

Fericirea e o iluzie, o starea normala e ok

| Mayhem666 a răspuns:

In mare parte da!

| mentholinks a răspuns:

Nu,nu.

| Florentina9210 a răspuns:

Mai mult decat multumita!

| UnBroken2016 a răspuns:

Cine ar zice nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| ihacoswhy a răspuns:

50%/50%

| TURB0X a răspuns:

Da.
Inafara de ultimii 4 ani, dar pe nu-i consider a fi "viata".

| KateBubble a răspuns:

În mare, da. happy

| allinme11 a răspuns:

Cineva a spus ca cel mai bun sentiment pe care il poate avea un om, nu esta sa fie indragostit, ceea ce presupune sentimentul de fericire, ci sa fie linistit. nu cred ca sunt fericita, dar linistita. poate. daca vreau sa pastrez un lucru pe parcursul vietii mele, atunci asta vreau sa pastrez. sentimentul de liniste.