| bogdan12321132231 a întrebat:

Esti la tine in curte linistit si dintr-odata vine unu beat din sat la tine in curte sa te tina de vorba si sa ti ceara bani.
Si cand ii zici sa se care din curte de la tine ca nu te a invitat nimeni, iti spune ca te taie si scoate o toporisca din geanta, apoi te ameninta ca iti da foc la casa, ce faci? Dai cu pumnul in el, chemi politia sau te faci ca pleci de acasa ca sa scapi de nebun?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Cum sa nu scape? Ii spui frumos o data, de doua ori, a treia oara chemi politia. Daca il mai vezi la ochi dupa aia, ii **** una in mecla. Desi eu l-as invita la un vin, i-as pune somnifer in el, si dupa aia l-as taia cu lama si i-as pune sare pana crapa.

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

In momentul in care vine la tine in curte, te intrebi ce draq cauta la tine in curte. In acest moment, realizezi ca esti bou.
1. Ai poarta deschisa.
2. Nu ai ciinele legat linga poarta sa rupa tot ce intra fara acordul tau.
3. Optional, nu ai deloc ciine, caz in care ar trebui sa te intrebi ce draq cauti la tara.
P.S. Ca sa nu fii bou, ia un pistol cu glont si impusca sticle de bere in fiecare weekend ca sa stie tot satul ca mai bine nu ar calca la tine in curte.

| bogdan12321132231 explică (pentru KodrutZ):

Eram la un prieten in curte, el avea poarta legata cu sarma si dintr o data vine nebunu in curte

| KodrutZ a răspuns (pentru bogdan12321132231):

Poarta legata cu sirma? WTF. Sa isi faca poarta cum trebuie in puii mei. Daca e nebun, atunci politia 100%.

| bogdan12321132231 explică (pentru KodrutZ):

A intrat peste el in casa, nu ar fi prima oara cand vine la el, acu vreun il intrebase s ai nu stiu de masini ca el e mecanic si de atunci tot vine la el si numai scapa, atunci cand s-a intamplat venise beat ca fusese la pomana

| KodrutZ a răspuns (pentru bogdan12321132231):

Cum sa nu scape? Ii spui frumos o data, de doua ori, a treia oara chemi politia. Daca il mai vezi la ochi dupa aia, ii **** una in mecla. Desi eu l-as invita la un vin, i-as pune somnifer in el, si dupa aia l-as taia cu lama si i-as pune sare pana crapa.

| KodrutZ a răspuns:

In cazul de fata, daca e beat, cred ca merge sa il faci din vorbe. Ii zici frumos ca nu ai bani dar ai o bere la rece si i-o dai daca se duce de pe capul tau si SUBLINIEZI ca e ultima si ce bun baiat esti ca i-o cedezi lui. Daca nu ai bere, atunci un fund de sticla de vin/tuica. Daca nici de-astea nu ai, atunci ar trebui sa te muti la oras, clar.

| bogdan12321132231 explică (pentru KodrutZ):

Evident la mine la tara in comuna( corbeni, satul oesti) s-a intamplat asta

| LoveSleep a răspuns:

Îi dau un picior în rotula genunchiului din piciorul drept, apoi un croșeu puternic de dreapta în față, îi iau toporișca în timp ce cade. Îi scot ochii și îl înjunghii de 17 ori în zona cervicală.