| chiftelutacrocanta a întrebat:

Esti o persoana egoista,caruia ii place singuratatea, sau o persoana sociabila caruia ii place lumea si haosul?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Dacă îmi place singurătatea cu ce m-ar face asta egoist?

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Daca iti place singuratatea nu inseamna ca esti o persoana egoista.
Sunt o persoana care ii place linistea, singuratatea si oamenii in numar foarte mic..nu imi place aglomeratia,nici haosul, ma indispune dar asta nu inseamna egoism ci pur si simplu o preferinta, un mod de a fi, un fel de a gandi, o alegere.

| RAY a răspuns:

Imi place lumea

| Doub a răspuns:

Şi şi.

| R0R0 a răspuns:

O persoană mai singuratica, insa uneori sunt si sociabilă

| Divy a răspuns:

Îmi place singurătatea, dar și lumea happy în general deși nu mă amestec cu ei tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarat ca a fi singur e mult mai simplu, dar si trist.
Dar a fi sociabila nu inseamna sa iti placa neaparat si haosul.
Eu ma regasesc intre...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o persoană *căreia* îi place haosul, zgomotul. Da, sunt sociabilă.
Însă, am momente când vreau să stau singură şi în care nu-mi împart dulciurile cu nimeni, ceea ce mă face egoistă.

| Jijell a răspuns:

Eram singuratic cat am fost mic.

De pe la 20-21 ani am devenit foarte social, acum imi place foarte mult sa fiu in multime (de ex intr-un club, la un targ, intr-o piata).

| Graphe a răspuns:

Mă consider o combinație între cele două tipuri de persoane pe care le-ai scris. Nu sunt egoistă, ci am momente în care prefer să fiu singură. Nu îmi place haosul și aglomerația, însă sunt și sociabilă.

O zi faină.