| Elena298 a întrebat:

Salutare TPU, de ce ma ignora si ma evita persoana pe care o plac si ea ma place? Mi-a demonstrat de atatea ori, el e o persoana foarte sociabila, draguta cu toata lumea doar cu mine se comporta ca un idiot. Nu inteleg de ce

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nui place de tine

| Violleta2022 a răspuns:

Hotaraste-te pana la urma? cine te place? Ea sau el?
"...ea ma place mi-a "
"...el e o persoana foarte sociabila draguta cu toata lumea doar cu mine se comporta ca un idiot".
Ce treaba ai tu cu relatia lor?
Nu crezi ca este cazul sa nu te bagi sa distrgi o relatie de cuplu?
Poate de aceea el nu te place si se comporta ca un idiot, ca sa-ti arate clar, ca te uraste si nu te vrea in relatia lui.

| Andreeush a răspuns:

Dacă se comportă ca un idiot atunci e clar că nu ține la tine cu adevărat.

| sofisis a răspuns:

Prin ce anume ti-a demonstrat ca te place? Prin faptul ca se comporta cu tine ca un idiot?

| Plato a răspuns:

Poate pentru ca e un taran prost si imatur?

| Goete a răspuns:

Are emotii cu tine pentru ca te place -- e una din milionul de posibilitati

| OrdanKarris a răspuns:

Poate e doar perceptia ta ca se comporta ca un idiot. Poate nu face ce astepti tu sa faca. Asta nu inseamna ca e idiot. happy