| AvalohAlyn a întrebat:

Ești un om fericit/împlinit?

6 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Implinita sunt am copii realizati cu facultate amindoi, se descurca bine in viata, si pe plan material am realizat tot ce mi-am propus. Fericita? Cateodata da citeodata nu.Cand sunt libera de la servici sunt fericita, la servici nu mereu deoarece de multe ori lucrez in frig asta mi-a distrus rinichii, si as minti daca nu m-as putea vedea si mai fericita, adica:cu copiii casatoriti cu nepotei si pe cineva alaturi ca de 9 ani sunt singura.Dar macar in pensie(mai am 3-4 ani)si cu nepotei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deloc!

| Dandinelle a răspuns:

Da

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Mă consider un om fericit, deoarece știu că trebuie să mă mulțumesc cu puținul pe care îl am. Sunt mulți oameni care au mai puțin decât mine.

| xeum a răspuns:

Da, am tot ce-mi doreste inimioara