| Libelle a întrebat:

Esti un om indiferent sau care pune totul la suflet?
reueseti sa partajezi probleme de ``sentiment``de lucrurile pe care trebuie sa le faci zilnic (servici, scoala, etc)sau te lasi afectat de ganduri si atunci?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fix pe dos sunt.Tratez cu sange rece chestiuni sentimentale si sufar exagerat pentru nimicuri. Diferenta dintre fata pe care o am cand nu ma simt bine si cand ma simt bine nu e mare, am lucrat mult la astasmug
Bineinteles, n-am cum sa le pun stop gandurilor dar asta nu inseamna ca ma retin.Gandesc negativ, da.Recunosc.Dar asta nu face decat sa ma abintioneze si mai tare

| mgtow a răspuns:

Eu nu pun orice la suflet mie imi pasa numai de mine si daca e sa ajut si pe altii o fac dar nu financiar (nu ajut si nici nu vreau sa fiu ajutat financiar) aia da in fiecare dimineata ma scol cu o frica in mine si nu stiu de ce

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ma implic in multe lucruri, chiar si acolo unde nu mi-se cere ajutorul si pun totul la suflet!

| matchpoint a răspuns:

Salut, sunt un om care pune totul la suflet si pentru asta sunt mereu criticata la locul meu de munca. Dar asa sunt eu. Poate asa vreau sa fiu. Pa

| madia a răspuns:

Pun totul la suflet...

| Ady93 a răspuns:

De obicei pun la suflet si de obicei ma afecteaza gandurile si sentimentele si in treburile zilnice, pot sa zic ca e un dezavantaj imens.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt un om aparent indiferent de multe ori. Sunt indiferenta cu cine merita. Trebuie sa stii cum sa-mi starnesti interesul. Da, pun multe la suflet. In general separ lucrurile pe care le fac zilnic si incerc sa nu ma las afectata de ganduri. Dar nu mereu imi iese.