| Libelle a întrebat:

Esti un om indiferent sau care pune totul la suflet?
reueseti sa partajezi probleme de ``sentiment``de lucrurile pe care trebuie sa le faci zilnic (servici, scoala, etc)sau te lasi afectat de ganduri si atunci?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fix pe dos sunt.Tratez cu sange rece chestiuni sentimentale si sufar exagerat pentru nimicuri. Diferenta dintre fata pe care o am cand nu ma simt bine si cand ma simt bine nu e mare, am lucrat mult la astasmug
Bineinteles, n-am cum sa le pun stop gandurilor dar asta nu inseamna ca ma retin.Gandesc negativ, da.Recunosc.Dar asta nu face decat sa ma abintioneze si mai tare

| mgtow a răspuns:

Eu nu pun orice la suflet mie imi pasa numai de mine si daca e sa ajut si pe altii o fac dar nu financiar (nu ajut si nici nu vreau sa fiu ajutat financiar) aia da in fiecare dimineata ma scol cu o frica in mine si nu stiu de ce

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ma implic in multe lucruri, chiar si acolo unde nu mi-se cere ajutorul si pun totul la suflet!

| matchpoint a răspuns:

Salut, sunt un om care pune totul la suflet si pentru asta sunt mereu criticata la locul meu de munca. Dar asa sunt eu. Poate asa vreau sa fiu. Pa

| madia a răspuns:

Pun totul la suflet...

| Ady93 a răspuns:

De obicei pun la suflet si de obicei ma afecteaza gandurile si sentimentele si in treburile zilnice, pot sa zic ca e un dezavantaj imens.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt un om aparent indiferent de multe ori. Sunt indiferenta cu cine merita. Trebuie sa stii cum sa-mi starnesti interesul. Da, pun multe la suflet. In general separ lucrurile pe care le fac zilnic si incerc sa nu ma las afectata de ganduri. Dar nu mereu imi iese.

Întrebări similare