| superpissy40 a întrebat:

Eu acum voi termina clasa a 6-a si la sfarsitul clasei a 8-a voi avea banchetul si sunt sigura ca nimeni nu va dansa cu mine dintre baieti(inafara de cele doua prietene ale mele) fiindca sunt o fire mai retrasa, mai timida si sunt cuminte si am note bune la scoala.Si eu nu vreau sa lipsesc de la banchet fiindca apoi imi va parea foarte rau si o sa imi fie tare greu sa ma despart de colegii mei, mai ales ca nu voi merge la banchet.Si toate fetele si baietii vor rade de mine si vor zice: "Ia uite-o si pe aia danseaza si ea pentru prima data!" si imi este foarte frica.Si cum am zis la inceput, sunt sigura ca nimeni nu va dansa cu mine si dupa parerea mea este normal ca un baiat sa invite o fata la dans si nu invers.Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Lămâi1 a răspuns:

Draga mea :*
Mai sunt încă 2 ani. Ești de abia în clasa a șasea oh go on, până în a opta îți vei găsi tu pe cineva cu care să dansezi.
Și cine te oprește să înviți tu un băiat? Nimeni. Învită tu pe cine vrei. Dar până în a opta mai este timp laughing. O să ai prea multe pe cap cu toate tezele și alte alea laughing.
Succes :*

1 răspuns:
| AleexNC a răspuns:

Vei gasi un baiat la momentul potrivit!