| anonim_4396 a întrebat:

La banchet fetele se duc cu gandul "de-abia astept sa ma invite cineva la dans" sau de obicei refuza?
Daca invit o fata, dar ea nu ma place pe mine, va accepta? Maine am banchetul!

3 răspunsuri:
| Claudidi95 a răspuns:

Salut depinde de fata și ce pretenții are, daca te place, etc. În general cam toți indiferent de partener sau fara, tot doresc sa meargă la bal. Deci cu sau fara partenera distrează-te cât mai mult, viața e scurta!winking

| Dumitru_Mirelasimona_1971 a răspuns:

Da,daca nu ii place de tine dar n-are niciun iubit dar daca are iubit (ii place mult de cineva) nu sau daca esti cel mai prost din clasa (nu prost adica cu reputatie mica) si il invita altcineva nu o sa acepte dar incearca

| anonim_4396 explică (pentru Dumitru_Mirelasimona_1971):

Prost, adica un redus care nu stie cat face 2+2?