| Pamanteanul a întrebat:

Eu cred ca dacă eu sunt aici iar cineva pe care iubesc e la 10.000 de km distanța, amândoi trăim împreună la momentul prezent, ea e în prezent acolo iar eu îs în prezent aici, deci suntem în același timp prezenți și putem chiar comunica telepatic la modul prezent, nu este asa?

1 răspuns:
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Când este dragoste adevărată cu cât este distanța mai mare cu atât mai mare este dorul și iubirea care v-o purtați unul altuia care într-o bună zi vă va unii.