| SoSecret a întrebat:

Eu cred ca sunt cel mai mare Fan Sonic The Hedgehog din romania,,, si ma intreb daca este adevarat,, asa ca vreau sa va intreb cine se crede mai bun decat mine sa-mi zica si facem un concurs de intrebari Sonic The Hedgehog, este cineva?

11 răspunsuri:
| lowraider26 a răspuns:

As concura eu daca as fi vazut episoadele as fi vrut sa le vad pe toate dublate in romana dar nu gasesc crying stii tu unde le pot gasi?

| lowraider26 a răspuns:

Dar ai spirit frate esti tare chiar poti fi cel mai bun in sonic x happy adica eu sunt cea mai buna in regele shaman stiu absolut totul

| LetalShot a răspuns:

Hello imi place sonic si este cel mai rapid are transformari:hiper, super, dark. si are dusman pe egmman si pe shadow the hedgehog ultimete life form

| bestintheworldnarcis a răspuns:

Eu sunt cel mai bun

| JullietaJully a răspuns:

Eu cred ca tu esti singurulhappy. Adica esti asa entuziasmat sa fii tu singurul, incat parca esti un monstru care ii da pe toti ceilalti fani(chiar si pe cei mai mici fani)din calea ta mancaduilaughing! Adica vreau sa zic doar ca esti un super fan si ca esti super tare!

| Lazar_Karina_1992 a răspuns:

Daca mai ai chef concurez eulaughing

| Blazy a răspuns:

Eu,sunt mare mare fan Sonic The Hegdehog ^^ ii cunosc pe toti tongue

| richard132 a răspuns:

Eu is un fan sonic pokemon mario... estt super. dar eram prea mic ca sa-mi amintesc. inca caut sonic dx

| Eduard_Bandi_1985 a răspuns:

As vrea eu.Si eu sunt un fan Sonic. big grin

| Andu2001 a răspuns:

Gresit! Am aproape toate jocurile cu: Sonic the hedgehog, Super Mario! Dar computerul meu nu este atat de performant sa imi mearga EMULATOR-UL DOLPHIN.EXE pentru. GameCube si Nintendo Wii! Dar in rest... tooooaaaateee!

| Sonicfan a răspuns:

Stiu ca am raspuns cam tarziu si eu sunt mare fan sonic am pana si figurine, statui, plushuri etc. Si am terminat toate jocurile in afara de colours si rushwinking