| chiftelutacrocanta a întrebat:

Eu cred ca toata realitatea e un delir,oamenii normali vor sa ne omoare va spun eu,am vazut eu ieri tancuri care veneau de pe camp,impuscaturi se auzeau,erau oamenii puterii care se ascund si dau cu pietre in garduri,au vrut sa ridice tara romaneasca,doar ca statul nu vrea,statul ne trage in jos,a facut sa parem niste gaini impielitate,care cred cu desavarsire ca Romania e asa mizerabila cum credem,dar nu e,e doar in mintea noastra aceste lucruri,undeva sunt oameni mult mai evoluati ca noi si vor sa ne fure pamantul, ne dau cu ciocanul in creie ca sa credem ca pamantul e asa cum credem, ce credeti voi?

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Mergi la un psihiatru cat inca se mai poate face ceva pentru tine.

| Yasmin875 a răspuns:

Aoleu! Ce imaginație bogată ai, omule.Calmeaza-te,inca nu a început Al Treilea Război Mondial.