| Nykoletttta a întrebat:

Eu dansez foarte bine pe manele adica pe orice muzica si vreau sa imi spuneti ce as putea sa ma fac cand mai cresc

Răspuns Câştigător
| ZK a răspuns:

Eh, cu manelele mai bine nu dansa că nu prea sunt primiviţi bine acei oameni care dansează pe acel tip de muzică. În rest, ai putea deveni dansatoare, depinde unde. Te salută puternicul Lucifer.devil

3 răspunsuri:
| ElenaMaria003 a răspuns:

Dansatoare. ce sa te faci. Dansatoare a unui cantaret.

| wforweirdo a răspuns:

Curva care danseaza in baruri. Poti incepe de acum.

| Denysa16 a răspuns:

Pai poti sa te faci dansatoare de dansuri de societate(tango, salsa, vals) sau daca dansezi bine pe manele, dansatoare din buric.