| Shery a întrebat:

Eu imi doresc aprecierea oamenilor care folosesc hartia si pe post de altceva decat de hartie igienica. Voi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am observat ca unii isi scriu ultima dorinta pe hartia igienica. laughing

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pfff...eu folosesc hartia igienica, ptc daca as folosii hartie pentru scris mi-as irita funduletulbatting eyelashes
Am glumitrolling on the floorlaughing
E bine sa nu risipim hartiabig grin happy

| Flav a răspuns:

Cred ca intrebarea e putin gresit formulata sau exprimata. Eu o folosesc si pentru. scris. In seara asta de exemplu, trebuie sa fac o problema la Statica 2 ( face parte din fizica combinata cu matematica ), problema ce dureaza intre o ora si doua. Numai calcule, fenomene, forte, semne si ecuatii. Mai folosesc hartia pentru. mici amanunte, detalii, sa ma organizez. O folosesc si cand joc sah. O folosesc si cand mananc seminte nu sa fac mizerie in locuri publice.

| Flav a răspuns:

Nu prea weirdo. Exprima-ti te rog opinia mai detaliat, posibil sa fi interpretat gresit si replica mea. N-am spus ca folosesc hartia igienica pentru. ce am spus acolo ( doar f. rar, cand imi e la indemana si n-am pe ce scrie ), si as fi ipocrit sa zic ca o utilizez si pentru. alte foloase personale sau nepersonale.

cami
| cami a răspuns:

Eu doresc aprecierea oamenilor, pe care nu-i duce mintea DOAR la wc.

mira
| mira a răspuns:

Este o aspiratie frumoasa.Succes!

| Gabry a răspuns:

Daca iti spun o mica intamplaresad.
Eram la scoala, si o "desteapta"(sa nu-i spun altfel)a luat un caiet si i-a desenat pe toti colegii mei(inclusiv pe mine), pana la urma un coleg i-a spus dirigntei si ea a luat caietul si s-a uitat in el.Si avea si cu ea un desenhee hee(ea e cam "rotunda"hee hee)si i-a trebuit doua pagini ca sa o desene.Si in ora urmtoare aveam biologie, si toata ora ne-a spus noua cum ne batem joc de copaci etc.sad
Nu imi bat joc de hartie, dar nici nu ma abtin sa folosesc! Cand am nevoie imi iau cat imi trebuie.

| Shery explică:

@flav: daca A implica B nu inseamna ca si B implica A... tu folosesti hartia igienica pe post de hartie de scris, in timp ce unii folosesc hartia de scris tot pe post de hartie igienica, pentru ca nu au aflat la ce se folosestewinking m-am explicitat?hee hee

| Shery explică:

Eu m-am referit la cei care folosesc strict numai hartia igienica pentru scopuri evidente. nu la cei care folosesc hartia igienica pe post de hartie de scris, ci la cei care nu au hartie de scris in casa, pentru ca nu stiu ce se face cu ea laughing

| Shery explică:

Intrebarea mea este o metafora pentru oamenii care nu gandesc, nu citesc, dar ii critica pe cei care o fac.

| lily09 a răspuns:

Pai acu folosesc tastatura ca sa-ti raspund... e bine? sau nu? sau trebuia sa-ti scriu o scrisoare ca sa folosesc hartia? deci poti sa te exprimi si fara hartie...hahahaha

| lily09 a răspuns:

Pai acu folosesc tastatura ca sa-ti raspund....e bine?sau nu?sau trebuia sa-ti scriu o scrisoare ca sa folosesc hartia?deci poti sa te exprimi si fara hartie....hahahaha

Răspuns utilizator avertizat