| DenisaNicoletaG a întrebat:

Eu iubesc bebelusii, copilasii mici. Voi adorati copilasii?

41 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Tot ce este mic este dragalas. Nu ai vazut puisorii de gaina ce dulci sunt? Sau catelusii, sau pisicutele in primele lor saptamani de viata. Copilasii cu atat mai mult sunt dragalasi; si parintii ii cresc cu drag. Problema e ca nu poti sa stii dinainte ce va iesi din ei cand vor fi mari, oricat de bine i-ar creste parintii. Nu putini au avut surpriza sa vada ca au crescut un copil nerecunoscator.

| RAY a răspuns:

Normal ca imi plc mai ales cand canta noaptea

| T0T a răspuns:

Nu îi ador. Pot spune că înainte nu îmi plăceau deloc, mi se păreau scârboși. Acum pot spune că îmi sunt totuși dragi.

| OldSoul a răspuns:

Ai avut pana acum grija de un bebe?laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru OldSoul):

Da am avut si nu doar de unulwinking

| OldSoul a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Este bine atunci.
Da, sunt draguti si de multe ori devii fericit in prezenta lor, insa ce e drept plansetul lor este destul de "sacaitor".

| DenisaNicoletaG explică (pentru OldSoul):

Pentru mine nu e sacaitor, ii ador. happy

| OldSoul a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Wow, probabil esti una din putinele persoane care adora plansetul lor.
Deci, Felicitari! happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru OldSoul):

Multumesc, daca aveti nevoie apelati la mine laughing

| Sofer a răspuns:

Nu îmi plac copilașii.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu îi iubesc/ador.Mi se par simpatici, unii.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu. Pana la 2, 3 ani majoritatea mi se pare ca arata toti la fel si ca sunt urati cu spume. Sincer. De la 2, 3 ani incep sa mi se para suportabili si incep sa imi placa abia de la 6, 7 ani in sus.

| untu a răspuns:

Da,bineinteles! Cine nu-i plac? Este binecuvantarea lui Dumnezeu, bucuria si fericirea parintilor si al bunicilor!

| Clorox a răspuns:

Ma abtin sa nu le pun perna pe cap cand dorm! Nu ii suport! Fara suparare...

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaNicoletaG explică:

Mdea, fiecare cu parerea lui, Va pup :* happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii suport

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii adorabilicesc! Sunt asa de dragalasi, imi vine sa-i strang in brate si sa-i invart toata ziua. Rasul lor e molipsitor, odododo. ^^

| August99 a răspuns:

Da imi plac mult sunt asa draguuuti ^_^

| DenisaNicoletaG explică (pentru August99):

Oooooooo....stiu sunt niste dragalasi happy

| August99 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

De ce la nimeni de aici din comentarii nu le plac? Eu abia astept sa am un bebe sa il pupacesc happy

| Juviia a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, uneori sunt enervanti.

| mbncf a răspuns:

Da, ador să mă joc cu ei.

| kavasaki99 a răspuns:

Si eu, dar când incep si plâng imi vine sa i arunc pe geam laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru kavasaki99):

Aaa eu ii ador mereu si cand plang si cand rad, mereu happy

| kavasaki99 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Te pup

| gaby24 a răspuns:

Pe cei cuminti pe cei rai i-as pune precum rufele pe sarme.

| Tpuist a răspuns:

Îmi plac, par drăgălași.

| EchoDemon a răspuns:

Chiar deloc

| brioșicaviolet23 a răspuns:

Daa, ii iubesc, adica sunt asa draguti si inocentiii

| dodoc a răspuns:

Da. Imi si doresc unu. Doar al meu Fara mama_sa

| oFrunza a răspuns:

Cand surorile mele gemene erau bebei si erau foarte rele, fiecare avea o paturica a ei.
Le puneam pe patura si le roluiam ca pe sarmalute si ma jucam cu ele pana se calmau, le dadeam suzeta si dupa le ridicam pe picioare si ma jucam cu ele.
Mie dor de ele cand erau mici si imi plac mult bebeii, dar doar cand sunt mici ca dupa cresc si vor bani laughing)

| onyvirus a răspuns:

Da

| MariaLarissa a răspuns:

Am doua surori una de 1 una de 3 le iubesc

| Iuliausurelu a răspuns:

Foarte tare!

| Speeeeeeeed a răspuns:

Nu suport copii. Ma bucur ca exista tv-ul ca il poti aprinde si scapai de bataia de cap.

| EmilCP a răspuns:

Da i-mi plac copii mici.

| LuminitaLumi a răspuns:

Daa,îmi plac mult, ai ador!

| moonchildx a răspuns:

Daaa