| anonim_4396 a întrebat:

Eu lucrez in afara orasului Bucuresti, iar seara dupa job alerg pana la metrou ca sa prind masina, intrucat urmatoarea vine peste o ora. In alergarea mea, vad oameni tineri care stau la coada la lift ca sa coboare la metrou, care stau la coada la scarile rulante la urcare si coborare, ca sa nu mai zic de faptul ca unii asteapta 30 de minute ca sa mearga o statie de 10 minute pe jos. Vi se pare normal?

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Mi se pare o prostie dar fiecare este liber sa faca ce doreste. Eu merg doar pe jos aici unde locuiesc, indiferenta ca este vorba de 10 minute sau o ora... Am norocul sa locuiesc la munte, este aer curat, peisaj frumos, e o placere sa mergi pe jos happy

| gemeni6226 a răspuns:

Eu oricit as fi de obosita vin pe jos acasa stau la 20 de minute de servici.Merg si vin pe jos ma gindesc ca am nevoie de atita aer curat pe zi ca in rest tot inauntru stau mai ales iarna.

| siriusblack98 a răspuns:

Schimba cu ceva situatia daca ni se pare noua normal sau nu?

| FruttiFresh300 a răspuns:

Poate sunt obositi. Eu daca sunt obosita, prefer sa astept decat sa merg pe jos.