| Danielicious a întrebat:

Eu mereu ma tin de promisiune si dau fundisha dar alti nici nu se sinchisesc sa respecte ceea ce spun! Voi nu credei asa?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru ca raspunsurile primite lasa de dorit, sau sunt copy-paste-uri. Daca mie nu imi foloseste niciun raspuns de ce sa acord fundita? Am avut o intrebare la care au fost atat de multe raspunsuri bune ca n-am stiut cui sa ii dau fundita, asa ca nu am oferit-o nimanuihappy

| Bacemi a răspuns:

Pe mine daca e sa ma deraneze ceva nu e faptul ca nu primesc eu fundita la o anumita intrebare. Desi uneori a durut sa vad un raspuns dat in batjocura premiat cu o explicatie gen : '' Ne-am inteles sa ii dau lui fundita ''. Nu ca meritam eu neaparat acolo premiat, dar cu siguranta iti spun ca erau raspunsuri multe date intr-un mod serios. Pe mine ma deranjeaza in special cei care pun o intrebare si apoi acorda fundita peste saptamani intregi. E lipsa de respect pentru cei care au gandit un raspuns si au vrut sa fie prompti. Daca ei au fost asa trebuie sa ii respecti si sa nu iti bati joc de ei. Totusi, nici nu e bine cum vad la unii sa premiezi primul raspuns. Putini au rabdare si unii dupa cum am spus inainte au prea multa. Eu acord fundita doar dupa ce vad un raspuns cu totul deosebit sau primesc mai multe raspunsuri, macar 9, 10. De obicei astept macar 1 zi inainte sa acord fundita.

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Nu trebuie neapărat să dai tu funda la o întrebare. Dacă nu o dai merge ea singurp la răspunsul care are mai multe voturi. Așa că nu au de ce să se sinchisească dacă nu este nici un răspuns care i-a mulțumit. Dar tot nu înteleg ce contează așa de mult funda aia! E mai important faptul că primești niște mulțumiri decât funda aia.

| εїз a răspuns:

Nu, nu credem aşa, pentru ce vrei fundiţe? Să fi şi tu expert?
Nu se poate, draga mea, răspunde la cât mai multe întrebări, bombonico dementă, şi atunci poate vei apuca să fi expert.

| szilard45 a răspuns:

Eu cred ca se refera ca nu dau la nimeni chiar daca zic asta

| Shatzie a răspuns:

Poate ca ne-am saturat de eternul "dau fundita" folosit ca momeala de autorii de intrebari stupide.

| mhg a răspuns:

Vai, ce revoltător! Aşa ceva nu se poate! laughing

Parcă te ajută la ceva funda aceea.

| amoraZapakitha a răspuns:

Sincer da... daca nu esti dementalaughing