| ღKittyღ a întrebat:

Catelusa mea cleo are ceva si nu-s tiu ce. vomita, stranuta mereu, trebura in casa unde e cald ce credei c are cleo iubita mea kiss catelusa kisskiss?

7 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

E posibil sa fie racita daca stranuta si tremura, dar daca vomita sa nu fie ceva mai grav... Du-o urgent la veterinar. Nu e de gluma.

| manuelaaa a răspuns:

Este posibil sa fi racit, sau sa fie bolnavioarA.
cere satul unui medic veterinar, care sigur v-a sti cum sa te ajute. Daca nu mai are energie, si boala ei se agraveaza nu mai ezita, ar putea fi vorba de o parvoviroza, care in 97% din cazuri este fatala pentru caini.
SCUCCES:*
PUPICI LUI CLEO:*

| DiDi a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine este sa o duci la un veterinar. El este in cea mai mare masura ca sa-ti dea o explicatie corecta.happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Singura solutie este sa mergi cu ea la veterinar.

| Oanny a răspuns:

Cred ca a racit...mai bine du-te cu ea la veterinar...succes cu ea

| Momo_4574 a răspuns:

Duo la veterinar si iti va zice el exact ce are...happys-ar putea totusi sa fie racita

| andri_5711 a răspuns:

Cel mai bine sa o duci la un veterinar. asa ceva am patit si eu cu catelusa mea chisa. veterinatrul a zis ca-i din vina ca a mancat ceva!