| Eron a întrebat:

Eu mi-am "facut" un site de la ucoz.Am aflat ca daca am clicknet, primesc gratis. ro. Pot sa schimb direct de la ucoz.com la. ro, pastrand vechiul site? Sau daca vreau sa iau. ro trebuie sa fac un site de la 0? Ma ajuta si pe mine cineva cu un raspuns? Mersi anticipat?

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Cauta raspunsurile in sectiunea FAQ. Nu e nevoie sa te ingrijorezi. Poti schimba de la ucoz.com la. ro usor si simplu fara sa pierzi ceva, dar nu poti schimba numele site-ului bineinteles. Adica nu poti schimba de exemplu relaxare. ucoz.com in exemplu.ro.

2 răspunsuri:
| Anonim_5535 a răspuns:

Nu, nu o iei de la 0
Doar faci o adresa noua la acel site :
Ex: http://www.exempluadresa.ro :P
e ca si cum tu ai sta in apartamentul vecinului si scrisorile vin la apartamentul tau
Sper ca intelegi;))