| GaleaMarius a întrebat:

Mi-am facut un site(ucoz.com) si cineva mi-a zis ca trebuie sa fac nu stiu ce sa nu se steragra dupa o luna.ma ajuta cineva cu mai multe si sa imi explce cum sa fac sa nu se intample asta...nu potstati aiurea ex:www.google.ro sau nu stiu ce

Răspuns Câştigător
| andreiyo50 a răspuns:

-se va sterge dupa o luna doar in caz de inactivitate
-se vor sterge dupa o luna fisierele uploadate pe site deoarece siteul e free(gratuit)
-pentru un site adevarat trebuie sa-ti inregistrezi un domeniu cu plata aici http://www.inregistrare-domenii.ro/

2 răspunsuri:
| andreiyo50 a răspuns:

Eu de exemplu... daca am creat pe homepage.doar html...chiar si el se sterge?

Daca nu intrii deloc pe site se va sterge. Trebuie sa intrii macar o data pe luna pe site fara sa faci nimic, decat intrii si dupa iesi. Daca nu intrii macar o data pe luna se considera ca este inactiv si se sterge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am mai mult de 6 siteuri pe ucoz si nu mi-a sters vre unul pana acum...