| Ghaghagha13 a întrebat:

Eu nu inteleg cu ce ajuta pe cineva cati bani iau eu sau ce fac cu banii? Sau orice alta chestie ce tine legata de viata mea personala? Sau daca mi ajut parintii si ei pe mine? Aia e fix problema mea.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca te-ai exprimta gresit!
Nu ajuta pe nimeni cati bani castigi tu, asta este clar, poate doar interseaza pe altii, care vor sa-ti ceara bani imprumut.

Ce faci cu viata ta personala este intr-adevar numai problema ta, atata vreme cat nu afectaeza si alte persoane.
In orice caz, esti singurul vinovat de ceea ce ti s eintampla, fiindca tu ti-ai ales prietenii aia care iti cer asemenea informatie si isi baga nasul in viata ta personala.

Prietenii ti-i alegi si daca nu-ti cnvine, poti sa renunti la ei, fara sa creezi topice inutile pe forumuri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu interesează pe nimeni. Doar tu pui întrebarea asta aici de pe vreo 6 conturi

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Scapă de persoanele indiscrete, și dispare problema.

| Hammurabi a răspuns:

Nu interesează pe nimeni.
Ți-a cerut cineva informații?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine te-a supărat? happy

Bine ai venit în lumea reală. În care ești bârfit/ă de la cei mai apropiați până la ăia care chipurile "te cunosc".
Asta este viața. Trebuie să înveți să fii indiferent/ă, să-i dai dracu pe toți și să-ți vezi de viața ta.

P.S. Dacă ai și tu o cât de mică răutate în tine, sfat, fă și mai mult, profită și mai mult de ceea ce susții că mor alții. Asta îi ucide, nu alta. big grin

| AdioTPU a răspuns:

Curiozitatea, bat-o vina!