| Bilbobabag2y a întrebat:

Ma lamureste si pe mine cineva de ce ii.intereseaza pe unii ce fac cu banii, de ce nu socializez de ce nu am femeie? Ca tare interesant sunt de sunt de multe ori intrebat, ba chiar am fost obligat cica sa am bani mai multi cand eu nu vreau, eu nu inteleg de ce intereseaza pe cineva viata mea personala?

Răspuns Câştigător
| CostinAlamariu a răspuns:

Au insecuritati. E prea dureros sa se gandeasca la viata lor ratată așa ca se gandesc la altii.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu trebuie sa te lamureasca nimeni aici, fiind suficient sa-i intrebi direct pe aia care-s curiosi, de ce sunt interesati de viata ta personala.

| anonim3247 a răspuns:

Păi dacă nu socializezi cu nimeni cine spune de tine că nu socializezi?

| AdioTPU a răspuns:

Dar ție de ce îți pasă atât de părerile altora?