| AllmaGirl a întrebat:

Eu nu sunt sigura de un lucru....deci: eu ma pot considera stangace sau dreptace? Unele lucruri le fac cu stanga si altele cu dreapta, cam in egala masura...

9 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Pai depinde cu ce scrii!

| ÐÿÅ a răspuns:

Depinde cu ce mana scrii!

| AllmaGirl explică (pentru ÐÿÅ):

Asta nu conteaza, stangace sau dreptace invatatoarea nu a lasat pe nimeni sa scrie cu stanga, toti in clasa scriau cu dreapta obligati de ea...Deci in egala masura folosesc si stanga si dreapta...ce's eu? Incrucisatura?laughing Are legatura cu faptul ca tata e stangaci si mama dreptace? laughing

| Pricked a răspuns:

Cand mananci si scrii, ce mana folosesti?

| AllmaGirl explică (pentru Pricked):

Depinde deci:
Tai mancarea cu stanga, cu lingura cand mananc folosesc dreapta, cu furculita ori stanga ori dreapta, cand mananc cu mana e stanga.

| Pricked a răspuns (pentru AllmaGirl):

Ok, m-ai aburit.

Habar n-am ce esti.

| Felys a răspuns:

Deaia avem doua maini, sa le putem folosi pe amandoua, sigur ca la unii predomina o parte sau alta mai mult, tu esti mai speciala, poti cu amandoua la fel

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Tu eşti ambidextră.
Pe curând!

| Solsagan a răspuns:

Eşti ambidextră.