| Mario1994 a întrebat:

Eu nu vă înțeleg deloc mentalitatea. Eu când întreb ceva, imediat săriți la mine cu jigniri sau dați răspunsuri la mișto, ce v-am făcut? Mai aveți omenia fraților? Nu mai există respect? Fiți oameni și respectați lumea! E de plâns.

32 răspunsuri:
| Teffan a răspuns:

Atitudinea ta da semne de slăbiciune și frustrare penibila.
Atitudinea ta ar trebui sa îl aibă pe "cui ii pasa" în orice moment.
Sa te victimizezi in acest fel înseamnă că nu ai nici o tărie de caracter.

| mihai69 a răspuns:

Dar pe tine te înțelegi, când tu îmi spui mie că sunt prost când îți răspund normal și corect la o întrebare?!? Pe bune?!?
Mare e grădina... și destui mai sar gardul.