| Denyx16 a întrebat:

De ce multi cred ca daca zici spre exemplu "ca toate fetele sunt curve si narcisiste" cred ca spui despre femei?
Voi ce credeti sunt sau nu fetele sau ar trebui sa ne desfundam ochii nu ca na suntem nebuni aparent daca spunem ceva real sau o parere.
Fara misto sau jigniri de genul,fiti civilizati si dati raspunsuri cu cap nu fara cap, ca degeaba ma jigniti, voi va faceti de ras ca dati nota de oameni imaturi.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Au prins doar categoria aia si nu mai au optiuni. Se gandesc ca prind curve sa isi faca de cap daca relatie nu le iese. Altii nu stiu sa se descurce cu ele. Alta cat de oameni folosesc armele vizuale sa le atraga € sau masina

| Ofiintă a răspuns:

Ei bine, nu trebuie să apleci capul la tot ce afirmă ceilalți.
Nu au avut ocazia să le cunoască pe toate, prin urmare, abordarea lor este una absurdă.
Pe de altă parte, așa zisele catalogări provin din complexele de inferioritate cu care se confruntă toți cei care aruncă cu pietre.

| RAY a răspuns:

Sunt mecanisme de aparare,care le avem cu toti,omul fiind o fiinta emo,asta nu scuza jignirile,violenta sau sa consideri ca femeile nu sunt egale,alte tampeni,tradari,dezamagiri, cand vezi ca te privesc cu scarba, logic ca ai frustari nu suntem roboti, nu a existat fata care sa nu ma minta non stop, atunci cum naiba sa mai cred in iubire si aiureli de astea, fiecare crede ce vrea din propile lui experiente

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu e vorba ca dam raspunsuri cu cap si nu fara cap si fara jigniri ca noi ne facem de ras (desi nu vad legatura absolut deloc la ultima parte de intrebare cu prima), dar nici nu cred eu ca ai exprimat bine ideea din intrebare.

Deci... care este intrebarea mai exact? Sau ce ai vrut tu sa incerci sa zici acolo?

| Freya1 a răspuns:

Repeta intrebarea daca te rog ca nu am inteles-o.

| Denyx16 explică (pentru Freya1):

Nu mai are nicio importanta las-o asa

| Frank51 a răspuns:

9 din 10 sunt neserioase, dar si 9 din 10 baieti sunt neseriosi de altfel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toate, dar marea majoritate sunt narcisiste și curve.

Asta e părerea mea, oamenii recurg la jigniri și contraziceri când spui adevărul pentru că se simt atacati, numai că nu ai de ce sa te plângi că reacționează așa, o data ce spui anumite chestii trebuie sa te gândești și la repercusiuni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hăhăhăhă

| TFL a răspuns:

De vreme ce nu ai noroc la pzd cred si eu ca multi catalogam toate fetele fiind curve