| anonim_4396 a întrebat:

Ce scop vedeti in aceasta categorie? De ce intreb? Eh o sa va dati imediat seama de ce intreb deoarece o sa va povestesc ce mi s-a intamplat!
Am vazut un raspuns pe site de la utilizatorul moilolyta09 care se recomanda de la categoria T/A care era un raspuns complet aiurea si care pe mine m-a deranjat! De ce m-a deranjat? Deoarece nu suport omul care comenteaza la subiecte pe care acestea il depasesc si la care nu detine nici macar o informatie!
Eh am facut-o inculta si dupa a urmat o serie lunga de jigniri! Dar de ce jigniri? Eu nu am dat dovada de aceasta forma de incultura cronica ca acest utilizator! Si totusi la sfarsit a raspuns la alt utilizator exact in felul urmator!
"Şi tu eşti de la T/A, nu? Da am văzut, dar mai stau vreo 2 zile ca să-i enervez."
Eh trebuie sa admitem ca exista si asemenea oameni pentru care sunt sigur ca si multi dintre voi aveti un dispret!
Acum revenind la intrebare astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| benny34 a răspuns:

Aceasta categorie nu este din punctul meu de vedere decat o categorie in care tot timpul or sa existe mari diferente de opinii si din aceasta cauza (+nesimtire si alte caracteristici) cearta. Dar nu diferenta de opinie e problema, asta e oarecum normal, problema consta in caracterul persoanelor implicate (nu generalizez), lipseste complet la multi gandirea "open mind", multi vor sa vorbeasca doar sa se creada importanti si cam atat, lipsa de informatie si incompetenta unor persoane de a vedea altfel lumea duce tot timpul cum ziceai si tu la jigniri care nu isi prea au rostul.

| Andrei123Andrei a răspuns (pentru benny34):

Cu foarte multe persoane nu se poate discuta (in general). Din aceasta cauza se ajunge la chestii neplacute (gen "vedeta" la stirile ProTV).

41 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

"Eh am facut-o inculta si dupa a urmat o serie lunga de jigniri! Dar de ce jigniri? Eu nu am dat dovada de aceasta forma de incultura cronica ca acest utilizator!'
Daca te-ai bălăcărit pana ai facut spume cu ce esti mai deasupra decat celalat?

| Musique a răspuns:

La T/A stau acum niște copii sub 15 ani.
Vor drăguții de ei să-și arate prostia pe-aici.Cred că dacă dau buzna la această categorie și pun întrebări stupide, câștigă ceva.(nu că nu ar fi de ajuns întrebările fără noimă de la T/A)

Nu vă coborâți la mintea lor, nu are rost.
Baftă!

| W3R4 a răspuns (pentru Musique):

Ua...curajul tău e de invidiat!
Nu nu, stai, nu că n-aş fi de acord cu ce ai spus, dar sincer...mie mi-ar fi fost frică să-mi spun opinia! laughing
(adică ştii la ce ma refer...)

| anonim_4396 explică (pentru W3R4):

laughing

| Musique a răspuns (pentru W3R4):

De ce să-ți fie frică să-ți strigi oful? *nu că aș avea eu mare of de strigat laughing *
Nu-ți dă nimeni în cap. *coboară ranga de la capul ei*

| W3R4 a răspuns (pentru Musique):

Pff,de-ar fi toţi ca tine...paşnici. laughing
Dar revenind la subiect, da! mi-ar fi fost frică! (spre ruşinea mea)
Că după, îţi poţi imagina şi singură consecinţele...

| Musique a răspuns (pentru W3R4):

laughing)) îmi placi Veruțo, îmi placi al naibii de mult.

| W3R4 a răspuns (pentru Musique):

Mă bucur. ^__^
Cred că sunt singurul copilaş care ţi-a intrat în graţie.hee hee

| Musique a răspuns (pentru W3R4):

Nu chiar. big grin
Mai sunt. Până și Exceel a reușit. laughing)

| W3R4 a răspuns (pentru Musique):

Bine,de exceel nu mă mir...are "naivitatea" aia care te unge la rană, deci am ajuns să râd la fiecare prostie care o postează pe TPU! laughing
Dar mă rog, nu-i chiar copilaş, are 14 ani. thinking
...dar mai bine decât 8 ca Smaili.

| Musique a răspuns (pentru W3R4):

Nu-i vorba că râd de cum se prostește el.Pare de treabă. happy

| W3R4 a răspuns (pentru Musique):

Nu pare...E de treabă! :3
Dar nu mai ştiu când el a zis că eşti cu mult mai mare decât noi. thinking
E adevărat?

| Musique a răspuns (pentru W3R4):

Mă bârfiți, ă?
Da.Sunt o babă cu păr cărunt care aruncă cu alune de pe marginea drumului.
Nu-s mai mare decât tine. smug

| W3R4 a răspuns (pentru Musique):

Nu eu, el a pornit odată discuţia asta pe unul din xat-urile lui. (da, xat-uri, a avut zeci!)
Uite, pentru că m-ainimerit într-un moment de sinceritate, îţi zic vârsta mea...am 16. (hai, ştiu că eşti mai mare decât mine! simt asta laughing )

| Musique a răspuns (pentru W3R4):

De ce crezi asta? laughing)))
Mulți înainte, apropo. big grin

| W3R4 a răspuns (pentru Musique):

Nu ştiu!
Îmi pari aşa...matură! laughing
(din răspunsurile tale reiese asta, nu ştiu ce borac mai mic ca mine ar răspunde aşa ca tine...)
Săru'-mâna! ^w^

| Musique a răspuns (pentru W3R4):

Ah,dulceață.
Poate par matură, așa cum spui tu, pentru că am trecut de faza cu copilariile și nu dezvolt spiritul de turmă. Adică am propriile idei.
Eu abia în august fac 16 anișori. puppy dog eyes

*no,acuma sărută-mi și piciorul*

| W3R4 a răspuns (pentru Musique):

Ei,nu-i aşa mare diferenţă!
(wow, sunt mai mare ca Musique! ...nu mă lua în seamă! laughing )
E bine totuşi că discut şi cu oameni de vârsta mea...şi dulci.hee hee

| Musique a răspuns (pentru W3R4):

No să bag aia în seamă. laughing)
Dulceață dulce. :3

| W3R4 a răspuns (pentru Musique):

Mai ţin dietă cu tine o laie. laughing
(ce? am 3 kile în plus...:3)

| Musique a răspuns (pentru W3R4):

Și eu tot zic că mă bag la "regim" dar cum zic, cum mai iau o bomboană. laughing)
3 kile... 3 și alea mă ucid. sad

| W3R4 a răspuns (pentru Musique):

Ce vrei, aşa-s femeile...ne place să ne îndulcim! x3
(acuma trebuia să mănânc ovăz cu alte drăcii, da'...)

| Musique a răspuns (pentru W3R4):

laughing) te înțeleg.

| Adry05 a răspuns:

Bună!
În această categorie văd scopul dezbaterii unor subiecte religioase sau chiar o nelămurire a unuia care ar putea fi 'descifrată ' de ceilalţi utilizatori. În legătură cu fata aceea, las-o, toţi de pe T/A sunt nişte copii care-ţi inspiră milă cu minţile lor bolnave.

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Ai dreptate! Nu m-am gandit la lucrul asta! Lipsa formarii nivelului de discernamant necesar dezbaterii anumitor subiecte denota comportamentul lor prostesc!
Multumesc mult pentru raspuns!

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu multă plăcere!happy O seară plăcută!

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Multumesc la fel!

| ErrorFound a răspuns:

Cruciadele moderne, daca vrei. happy
Dezbateri pe o tema. Ca nu ajungem la "un adevar universal" pe aceasta tema este alta problema...

| W3R4 a răspuns:

Uite,şi eu sunt de la t/a, dar încerc (pe cât posibil) să nu mă infectez cu...bine,nu prostie...cu plăcerea asta de a fi mereu în centrul atenţiei,să nu fiu ca ei,care cred că sunt stăpânii categoriei.
Poate ai mai văzut prin răspunsurile mele chestii care ar dovedi contrariul a ceea ce spun eu acum,dar na,cum vrei să "supravieţuiesc" la t/a,dacă spun acolo exact ce spun acum?
Tu fă bine,şi nu te mai înjosi în faţa unor boraci! (da,prin faptul că le dai atenţie,şi le comentezi la fiecare răspuns, te înjoseşti)
Nu ştiu ce vârstă ai, dar la felul în care te exprimi, nu cred că te cobori la vârsta t/a-ului.
Mai pe scurt, lasă-i să se scalde în prostia lor.

| anonim_4396 explică (pentru W3R4):

Acuma mi-a trecut aseara nu stiu ce aveam dar nu eram in dispozitie buna! Pana la urma sunt doar niste copii happy

| W3R4 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei,asta e,fiecare are momentele lui...
Şi da,sunt doar copii, nu ştiu ce înseamnă să te cerţi online. Ei cred că dacă nu-i vezi, totul e în regulă.
Iartă-i, îs mici, nu ştiu ei. oh go on

| anonim_4396 explică (pentru W3R4):

N-are nimica happy

| ww2Totenkopf a răspuns:

Daca esti atat de ``inteligent``, de ce ai continuat cearta cu ea?

| anonim_4396 explică (pentru ww2Totenkopf):

Am incheiat cearta cu ea! Nici nu ii mai raspund!

| Maxim96 a răspuns:

Aici eu vad doar o continua cerata intre utilizatori.Fiecare crede ca gandeste corect!

| αɴι28 a răspuns:

Ori va predati, ori va innebunim de cap.Simplu, ca buna ziua.
P.S: Un user tampit de la categoria asta a inceput.

| anonim_4396 explică (pentru αɴι28):

Uite ce copii de 10 ani sunteti! Asa va comportati!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici tu nu ai un rost mai mare pe tpu.mai esti si paracios, aratand paiul din ochiul altuia dar nevazand barna din ochiul tau.sti ce inseamna asta? ceia ce faci tu pe TPU, si ce fac eu acuma; ceilalti.noooi nu.ba da.toti.si tu si el si ea si noi.ce nu se vede? ma imaculatule?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mai bine stateai in banca ta decat sa dai un asa raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Horor? nu-ti place, nu ceti.