| Holocause a întrebat:

Hey, nu inteleg o chestie, de ce majoritatea persoanelor nu il plac pe Justin Bieber, ca are voce de fata? Canta misto, ce aveti cu el? Ma gandesc ca e din gelozie, acum nu sariti toti pe mine. dar cred ca e adevarul, voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu cred ca e gelozie...
cine ar vrea sa fie si sa arate ca el?
mie nu-mi place pentru ca a devenit mare vedeta peste noapte!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare cu gusturile sale!
Pa, pa.

| DamiPapucii a răspuns:

Pai e frumos cand bine, orce fata ar vrea sa fie cu el si din asta ele(fetele)sunt geloase pe el.Eu il placem inainte cum canta dar acum cateva fete din clasa mea nul plac si am inceput si eu sa nul plac.

| PisikaNeagra a răspuns:

Am gasit inca o biberoana laughing
Faceti un club pe clopotel si lasati-ne pe noi.
Pace!