| īƶƶū a întrebat:

Eu si colegii mei ne facem cadouri de craciun.Eu am nimerit un baiat si nu am idee ca sai cumpar.Are 12 ani.Dau Funda.
P.S. ceva legat de craciun

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Orice obiect decorativ de Craciun.
O cana decorata.
Fular+manusi.

4 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Pe la noi baietii au cerut fulare, caciuli de baieti. Poti sa-i iei o minge de fotbal cu niste coarne de ren ( http://www.shopmania.ro/pentru-craciun/p-coarne-de-ren-21281696 ) puse pe ea ca sa aiba legatura :))

| Raniia a răspuns:

Manusi pentru ca tot ninge are nevoie la omul de zapada.

| PotatoMustDie a răspuns:

Ia-i si tu primul lucru care iti vine in minte, gestul conteaza.

| lusinda99 a răspuns:

Pai cred ca o minge de fotbal i-ar placea dar daca este pentru Craciun, nu stiu.As avea idei dar nu cred ca i-ar placea unui baiat.