| IngerulSiDraculTau a întrebat:

Eu una nu inteleg o chestie :as vrea sa stiu cand da funda sau voteaza folositor sau inteligent un utilizator de pe siteul asta
a)atunci cand raspunsul dat la intrebarea lui este exact ceea ce isi dorea el sa auda?(pentru asta am observat ca majoritatea dau funditalaughing))
b)atunci cand gaseste cel mai mare raspuns la intrebarea lui?(la fel fundita)
c)de ce odata data funda nu da voturi si la ceilalti care s-au obosit sa ii citeasca problema si l-au ajutat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa fac majoritatea...