| anonim_4396 a întrebat:

Poate intrebarea mea pare absurda dar totusi vreau sa stiu... Eu am Aparat dentar si as vrea sa stiu daca el te deranjeaza cind te saruti, adica cu limba. Nu de mult l-am pus si as dorea sa stiu raspunsul. Funda la cel mai folositor raspuns...
Va multumeschappy

1 răspuns:
| marian16 a răspuns:

In momentul cind apare intentia de a te saruta cu cineva, apare si excitatia care face ca orice defect sa nu se mai observe. Deci sa nu-ti faci probleme. Important e sa ai cu cine sa te saruti, ca daca gasesti, totul vine de la sine. Succes!