| Lauuritha a întrebat:

Eu zic ca let's do it romania este o campanie foarte tare. Desi nu cred ca o sa faca curatenie in toata tara... Voi ce ziceti? Care dintre voi merge?

Răspuns Câştigător
| DTralala a răspuns:

Eu zic ca e foarte frumos din partea lor, ca s-au gandit sa curete tara si cred ca ma voi alatura si eu lor. De curatat toata tara... am si eu dubiile mele, dar gestul conteaza.

1 răspuns:
| LoOvE a răspuns:

Buna! Si eu gandesc l fel, da este o copanie f.mare,dar pun pariu pe orice vrei u ca ei nu o sa faca curat in toata tara, pentru ca nu sunt in stare. Poi ei nu se gandesc ce mare e tara, cand naiba sa fie oameni in toate colturile tarii, doar eu stiu ca stau intr-un sat parasit aproape si e bagat intr-o groapa, pentru ca pe vremuri se numea gauriciu dar acum se numeste izvoarele.

CONCLUZIA:nu vor reusi sa faca curatenie in toata tara nici macar in 2 zile, minim. rolling on the floor

PAAA