| Sp3ciaL0pS a întrebat:

Europa este o alianta politica, economica si militara? Si care e cea mai puternica putere(tara).

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Nu este militara. Rusia nu va veni niciodata, are ale interese.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cate stiu, Germania. Daca te referi tot la Europa.

| Dismally a răspuns:

Este o alianta politica si economica. Germania si Franta sunt mai puternice.

| Sp3ciaL0pS explică (pentru Dismally):

Deci nu este si militara? Daca ar fi si militara si ar mai veni russia si inca cateva tari ar fi mai puternica decat america?

| Sp3ciaL0pS explică (pentru Dismally):

Nasol.Da ar fi tare am fii cea mai mare superputere, iti dau funda mersi

| Dismally a răspuns (pentru Sp3ciaL0pS):

Nu este militara. Rusia nu va veni niciodata, are ale interese.