| PanaDeIdei69 a întrebat:

Excelent..azi alte fenomene care ma injura...
Am zis asa "cel destept cedeaza primul"
O scorpie mi-a zis "atunci pa desteptule" ceva de genu'.
Si mi-a dat boot..adica m-a dat afara din camera.
Exact..ma joc un joc foarte tampit numit imvu. unde-s numai parasute si tot felul de oameni.
Deci sa explic.
Stateam..si vorbeam cu-n baiat iar un tip se baga in seama plus avea o problema cu "gaurile" de la fete..cate gauri are...la o fata, si da eu ce?! de parca as controla o fata la.mda.
Vorbeam despre chestia asta ca normal tot insista ala obsedat ce sa zic.si apoi o inceput sa ma injure,chiar ca l-o apucat, in timp ce-mi pierdeam timpul cu ala sa ma injur, a venit o exact o parasuta cat ma injuram cu ala.vaca incepuse sa ma injure si eu la fel si eu apoi a venit alta..care o zis "uuu. cearta" nu stiu care-i problema ei.si cica cealalta "eu deja m-am plictisit" si cine o pune sa se uite atunci?! ala il apuca si nu ma lasa in pace si da nu ma lasam injurat de un om foarte josnic, cu o educatie foarte rea stiu si eu l-am injurat dar daca tot scria cu caps lock si vorbea numai cuvinte dintralea si foarte ciudat..ca uni sa de-a la niste scorpii admin ce-a mai mare greseala,si se mai intreaba de ce toata lumea pleaca de pe room si nu se mai intoarce,si vaca aia tot facea fite si fix m-o dat afara din camera dar degeaba, sincer ala m-o injurat primul si nu se mai oprea din scris iar ea "plictisita" m-o injurat si mi-o dat boot.
Am dat block la specimenele astea, dar tot intalnesc fenomene incontinu' nu exista un room fara cearta pe jocul asta.toata lumea stie numai sa se injuresi uneori chiar ma gandesc sa-mi sterg contul si sa nu ma mai joc jocul ala inutil pentru totdeauna dar nu stiu cum pot sa-mi tin nervi..sa nu ma mai enervez cand imi da cineva boot sau cand ma injura..sa-i dau ceva un maxim..ca sa ma lase in pace sau ceva oricum nu stiu ce s-au intamplat cu ce-i de pe imvu prea multi s-au prostit si putini sunt destepti dar mi-am facut cont pe imvu doar pentru um motiv de distractie ca ma plictisesc dar uni imi fac ziua asa de nasoala.incat n-am chef de nimic
Ce sa fac.ca toate fenomenele sa ma lase in pace?! nici macar n-am chef sa injur cand ei se cearta cu mine, si-mi mai zic ca cica "am replici de pe net sau nu stiu ce" clar nu-i inteleg plus am incercat sa ignor si nimic nu pot tacea macar o secunda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu te mai juca și scapi de nervi.