| anonim_4396 a întrebat:

Exista canale de Youtube romanesti informative? Daca da, cum se numesc?
Dar canale umoristice?
Daca da, cum se numesc?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Flovr2000 a răspuns:

Exista un site interesant romanesc, se numeste :Atentie, Cad Mere.Nu stiu sigur daca ester informativ dar te poti uita.

| 2007teen a răspuns (pentru Flovr2000):

Am tras o privire pe canal, m-a prins big grin Multumesc de recomandare

11 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Sunt multe : Acum stiu, Top opt, Now you know, Curiosityland, Cavalerie 5 chesti cool

| 2007teen a răspuns (pentru SilentRain):

Multumesc mult de recomandari, nu le stiu pe acestea asa ca am sa le verific big grin

| SilentRain a răspuns (pentru 2007teen):

Mai e si, Sucre, Daniel pîrvan
, 10 lucruri, sursa de iluminare, Faruece, Apropo tv,
Geony top, Jimmy hex

| 2007teen a răspuns (pentru SilentRain):

Sucre e savuros big grin

| SilentRain a răspuns:

Education pill, Puls zero, Sticlet, Tuica la plic, Levi elekes

| BryBard a răspuns:

Canale umoristicebig grinoza de Has, in puii mei, celelalte informative le-a enumerat Flovr2000, oricum daca intri pe un canala din astea o sa te directioneze spre altele(gen iti sugereaza).

| 2007teen a răspuns (pentru BryBard):

Multumesc de recomandari big grin Parca canalul In puii mei nu mai posteaza clipuri

| BryBard a răspuns (pentru 2007teen):

Habar nu am, nu prea stau asa mult pe Youtube.

| Djsjuajsjsj a răspuns:

Eu ma mai uit de placere pe canalele baietilor de la TopOpt/Paul Lungu si Zaiafet happy.Iar ca umor prefer stand up comedy-ul (nat/int).

| 2007teen a răspuns (pentru Djsjuajsjsj):

Nu stiam ca cei de la iumor (paul lungu) au si canal de yt big grin Multumesc de recomandari