| anonim_4396 a întrebat:

Exista clarvazatori, sau doar se prefac?

2 răspunsuri:
| CaTaLiNuTzAaA a răspuns:

Habar nu am, posibil sa existe persoane care sa simta ca se va intampla ceva rau in viitor dar nu sa vada si ce se va intamplahappy!

| mamatatasibunica a răspuns:

Eu nu stiu. Cateodata cand visez ceva chiar se intampla.Sau cand vorbesc cu cineva stiu ce o sa se intample fara sa-mi dau seama.Un exemplu: ma jucam rummy cu sora mea si am stiut cine va castiga. Am si spus dar nimeni nu ma crede.Nu sunt nici nebuna.Dar cred ca oamenii au aceste abilitati.