| nury a întrebat:

sad sad Exista Dumnezeu? sad cryingvoi ce ziceti? ati simtit vreodata ca exista?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Exista. Fiecare il percepe asa cum crede de cuviinta. Sau ii neaga existenta.

Răspuns utilizator avertizat
| GaleaMarius a răspuns:

Da, ...deoarece de nu ar exista... populatiei nu iar fi frica de nimeni si nu neam intelege, atunci ar fi aparut Sfarsitul Lumii
rogate si vei vedea ca exista
PS Zambeste, Dumnezeu te iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca Dumnezeu tot timpul a existat si va exista, sa nu te gindesti la asa ceva, mai bine du-te la biserica si roga-te pentru pacatul ce ai spus acum