| mariuschakra12 a întrebat:

Exista grupuri de yoga online gratuit? Sa faci yoga cu cineva

2 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Pe YouTube sunt o grămadă de video-uri pentru yoga. Cred că sunt și site-uri care îți oferă o perioadă gratuită de 30 zile ca să faci yoga live cu cineva, dar pe urmă va trebui să plătești.

| oglindasultanului a răspuns:

Cum adica grupuri online, aia se face afara la aer curat si soare. Exista ghiduri online da, dar si astea pot fi facute de nepriceputi la "vrajeala" pentru a face popularitate si "bani din blog", fake si periculoase, o pozitie proasta poate face probleme. Ai grija de unde inveti.