| anonim_4396 a întrebat:

Exista mai sus optiunea "cauta intrebari si raspunsuri". De ce nu o folositi?
Pe acest site se pun mereu si mereu aceleasi intrebari.De exemplu intrebarea cu "cine a fost primul, oul sau gaina?" a fost postata de zeci de ori.Si exemplele continua si nu sunt putine!
Veniti cu ceva nou!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ai dreptate, Mihaela.
Dar, probabil, multi pun acest gen de intrebari, ca sa se distreze si sa primeasca mereu noi si noi raspunsuri, nu cu un scop de a gasi un raspuns anume.

1 răspuns:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cu siguranta si intrebarea mea a mai fost postata, totusi...