| dark1angel a întrebat:

De ce nu merge optiunea cauta intrebari si raspunsuri?

Răspuns Câştigător
| Rozette a răspuns:

Merge dar doar uneori sau seara, fiindca aia nu merge de cand au pus-o. Tre' sa cauti asa. Dar uneori, in jurul orei 8, merge. Un vot plss?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În ultima perioadă funcţia "Caută" este aproape tot timpul inactivă. Am observat că îşi revine un pic noaptea sau spre seară. Tot ce poţi să faci momentan, e să dai o căutare pe Google sau de pe un telefon mobil sau să aştepţi până îşi revine funcţia "Caută". Succes! Numai bine!

| HausOfJudas a răspuns:

Probabil lucreaza la site! Ai putin rabdare ca va merge! Te pup honey!