| SylviuCatlin a întrebat:

Exista program de spart parole yahoo? daca da cine imi da si mie?:

Răspuns Câştigător
| sebykes a răspuns:

Nu exista happy! Parolele de la Yahoo sunt criptate in md5 apoi criptate de inca 5 ori. cod dupa cod. E imposibil sa spargi cu vreun program anume. Saloooooootttt

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu, nu exista !

| WooLove a răspuns:

Sigura posibilitate sa spargi o parola de YAHOO, sau o alta parola este KEYLOGGER sau in cazul la YAHOO, sa ii stii raspunsurile de la Intrebarile secrete si totul se rezolva foarte simplu... programe nu sunt asta sa fii sigur.